Magorex dla lodziarni

Piekarniom i cukierniom, które chcą poszerzyć zakres swoich usług, a także profesjonalnym lodziarniom oferujemy wysokiej jakości sprzęt do produkcji i sprzedaży lodów. Zobacz nasz asortyment.

Gastronomiczne pojemniki GN

Chociaż mają wiele zastosowań, gastronomiczne pojemniki GN świetnie sprawdzają się również w lodziarniach. Co je wyróżnia? Przede wszystkim właściwości termoizolacyjne, które sprawiają, że przechowywane w nich produkty dłużej utrzymują swoją temperaturę. To doskonałe rozwiązanie do przechowywania i przewożenia lodów, wymagających chłodnych warunków.

Gastronomiczne pojemniki GN wykonane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu sprawdzają się zarówno w warunkach chłodniczych, jak i w wyższych temperaturach. Są dostępne w kilku standardowych wymiarach i pojemnościach: 2,2 l, 5 l, 8 l, 14 l, 19 l i 26 l.

Pojemniki wyposażone są w pokrywy GN o tych samych właściwościach, również wykonanych ze stali nierdzewnej i zapewniających bezpieczne oraz szczelne przechowywanie.

Wózek na pojemniki GN

Dla łatwiejszej pracy i lepszej funkcjonalności stworzyliśmy również wózki na pojemniki GN. Mieści się w nich 5 pojemników, które można bezpiecznie transportować wewnątrz zakładu. Kółka obracają się wokół własnej osi, co usprawnia przewożenie pojemników. Można je zablokować, stabilizując w ten sposób wózek.

wózek na pojemniki gn

Stojaki na wafle do lodów

Niezbędny element każdej lodziarni, która sprzedaje smaczne lody w rożkach, to stojak na wafle. W naszej ofercie znajduje się niewielki, estetyczny stojak z trzema otworami o różnych średnicach (3 cm, 4 cm, 4,6 cm). Wykonany jest ze stali nierdzewnej, co jest gwarancją jego trwałości. Ma minimalistyczną formę i jest niezwykle łatwy w czyszczeniu.

stojak na wafle do lodów ze stali nierdzewnej

Szukasz profesjonalnego asortymentu do sprzedaży lodów? Skontaktuj się z nami. Nie widzisz tego, czego szukasz w naszym katalogu? Daj nam znać – chętnie podejmiemy wyzwanie.