Piekarnie przemysłowe
Obsługujemy dwa rodzaje piekarni – te duże przemysłowe, oraz te mniejsze, rzemieślnicze. Chociaż oba rodzaje produkują pieczywo i wyroby cukiernicze, ich potrzeby diametralnie się różnią. Piekarnie przemysłowe to duże zakłady produkcyjne, które potrafią wytworzyć dziennie nawet 200 ton pieczywa. Niejednokrotnie proces produkcji jest zautomatyzowany, a produkty powstają w wielkich halach.
Piekarnie przemysłowe charakteryzują się produkcją wielu gatunków i rodzajów pieczywa, oraz pieczywa cukierniczego. Rozległy katalog produktów nie zmienia się często, asortyment jest raczej stały. Dzięki temu łatwo dopracowywać i doskonalić system produkcyjny, a także wybierać sprzęt piekarniczy, który będzie odpowiadał potrzebom zakładu. Warto wspomnieć, że w przypadku piekarni przemysłowych, szeroki zakres produkcji wymaga ciągłego dbania o jakość wykorzystywanych sprzętów i blach.
Zobacz, jak obsługujemy naszych klientów → Magorex dla małych piekarni i dużych zakładów produkcyjnych
Jak współpracujemy z piekarniami przemysłowymi?
Przede wszystkim staramy się na początku zbadać potrzeby naszego klienta – stopień zaawansowania jego produkcji i liczbę wypiekanych wyrobów. To ważne, by ustalić jakiego sprzętu będzie potrzebować dana piekarnia i w jakiej ilości. Dla dużych, przemysłowych piekarni często przygotowujemy dedykowane rozwiązania, które zgodne są z wymiarami pieców czy nakładami produkcyjnymi. Na życzenie naszego klienta, dostosowujemy także blachy, formy i sprzęty pod jego potrzeby. To najszybszy sposób na optymalizację pracy oraz organiczenie niepotrzebnych wydatków.
Zobacz, jak realizujemy zamówienia indywidualne dla dużych piekarni → Indywidualne zamówienia dla branży piekarniczej i cukierniczej
Rozwiązania dla piekarni przemysłowych
W naszej ofercie znajduje się ponad dwa tysiące standardowych produktów, które sprawdzą się zarówno w małych, jak i dużych zakładach. Przy masowej produkcji warto zwrócić uwagę na kilka propozycji z naszego katalogu, które zdecydowanie ułatwią i przyspieszą działanie pracowni.
Zestawy form wypiekowych
Tłoczone formy wypiekowe to nasz bestseller. Produkowane są metodą precyzyjnego zaginania i zgrzewania. Formy wypiekowe tworzone są z jednego kawałka materiału – brak łączeń gwarantuje łatwiejsze utrzymanie czystości form. To wytrzymały sprzęt, który charakteryzuje się odpornością na wysokie temperatury i korozję. Nasi klienci mogą wybierać produkty standardowe lub zlecić nam wykonanie formy czy zestawu na zamówienie.
Wózki piekarnicze i transportowe
W dużych zakładach liczy się każde usprawnienie pracy. Pomocą w funkcjonowaniu są z pewnością wózki piekarnicze oraz wózki transportowe. Wózki piekarnicze marki Magorex mogą spokojnie obsługiwać modele pieców najpopularniejszych firm. Oprócz oferty standardowej, realizujemy indywidualne zamówienia dla każdego klienta.
W ofercie Magorex dla piekarni przemysłowych znajdują się:
- wózki piekranicze,
- wózki do studzenia,
- wózki transportowe,
- wózki szpilkowe,
- wózki na podkłady drewniane,
- aparaty załadowcze do pieców wsadowych.
Zobacz, jak możemy dostosować wózek piekarniczy do Twojego zakładu →