O firmie

MAGOREX jest polskim producentem z ponad 20-letnim doświadczeniem w wytwarzaniu wyrobów z aluminium, stali aluminiowej AluSteel (stali dwustronnie pokrytej aluminium), stali nierdzewnej i stali węglowej. MAGOREX to w 100% polski kapitał.

Specjalizujemy się produkcji wyposażenia dla piekarni i cukierni. Produkujemy ponad 2 tysiące standardowych produktów, między innymi: blachy i formy, wózki piekarnicze i transportowe, meble i stoły ze stali nierdzewnej, nadziewarki i smażalniki do pączków, tace wystawowe i transportowe, różnego rodzaju akcesoria. Oferujemy również ponad 400 form i akcesoriów do produkcji pralin z czekolady.

Realizujemy indywidualne zamówienia i wspieramy rozwiązania wypracowane przez Klientów. Do każdego produktu na zamówienie opracowywana jest dokumentacja technologiczna, która ułatwia powtórzenie zamówienia nawet po kilku latach.

Dysponujemy zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym, dzięki czemu zamówienia realizujemy szybko i sprawnie. Do produkcji wykorzystujemy nowoczesne technologie (maszyny alfanumeryczne, laserowe, CNC). Praca działu technologicznego i produkcja odbywa się w oparciu o cyfrowe modelowanie geometryczne, za pomocą oprogramowania i urządzeń pracujących w systemach CAD, MCAD i 3D CAD SolidWorks.

Dzięki zaawansowanej i własnej infrastrukturze produkcyjnej oferujemy najnowocześniejsze pokrycia blach i form wypiekowych, dające znaczne oszczędności w piekarniach i cukierniach. Wykonujemy bardzo wytrzymałe wyroby z AluSteel. Nanosimy powłoki nieprzywierające (silikonowe i fluoro-polimerowe np. Teflon®) – także na blachy i formy robione na indywidualne zamówienie.

Pracownicy MAGOREX to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy doskonale rozumieją specyfikę i wymagania branży piekarniczo-cukierniczej. W MAGOREX wyprodukujemy to, co potrzebujesz w swojej firmie i doradzimy, z jakich rozwiązań warto korzystać.

Firma MAGOREX prowadzi również produkcję innych produktów oraz świadczy usługi. Nasza oferta to również: balustrady nierdzewne, poręcze dla niepełnosprawnych, grzejniki łazienkowe i dekoracyjne, meble ogrodowe oraz wiele usług m.in wykrawanie, gięcie blach, gięcie rur, wyoblanie, toczenie CNC, cynkowanie galwaniczne i wiele innych.