Bieganie

Od 2013r. również wspieramy inicjatywę pn. “PARKRUN ŻARY”, która w każdą sobotę zbiera w “Zielonym Lesie” coraz większą rzeszę biegaczy wraz z rodzinami na wspólne bieganie z elektronicznym pomiarze czasu. Tu pomagamy w różny sposób. W okresie zimowym organizujemy ciepłą herbatę w termosach dla biegaczy. Przez cały rok wykonujemy przy okazji różnych biegów okazjonalnych specjalne medale czy statuetki dla najlepszych biegaczy, biegaczek, wolontariuszy. Warto wspomnieć, że grupa pracowników MAGOREX systematycznie uczestniczy w sobotnich biegach PARKRUN jak również w różnych innych zawodach biegowych i tak w 2014r. biegali na dystansach od 1 mili aż do ultramaratonu.

 

 

W 2014r. nasza współpraca z PARKRUN ŻARY trwa nadal, a ponadto została rozszerzona o wykonanie specjalnych statuetek dla PARKRUN POLSKA na biegi rocznicowe dla wszystkich lokalizacji PARKRUN w Polsce. Nowe wyzwanie ale i wielka przyjemność, gdyż docieramy z wykonanymi przez nas statuetkami do domów “biegaczy z całej Polski”.

 

 

Latem 2014r. wspieraliśmy także nietypowy bieg “Leśna Mila”, który był rozgrywany w Żarskim Zielonym Lesie. Choć krótki, był to jednak bardzo wymagający bieg z kilkoma podbiegami po leśnych schodach. Tu pomagaliśmy organizacyjnie, dostarczaliśmy wodę do picia dla biegaczy, ale również wykonywaliśmy specjalne Statuetki dla najlepszych biegaczek i biegaczy.

 

 

11035624_1616770201876222_4828270482779930988_o
9 kwietnia 2015r. MAGOREX wspierał organizację biegu Dycha po Żarach.
Nasza firma ufundowała główne nagrody dla zwycięzców, ale i pomogła bezpośrednio przy organizacji biegu.
Odpowiadaliśmy za punkt “wodopoju” i depozyt dla biegaczy.  Praca była ciężka ale i dała dużo satysfakcji, zwłaszcza gdy widziało się strudzonych ale bardzo zadowolonych biegaczy. Powoli staje się tradycją, że staramy się wspierać tego rodzaju wydarzenia w naszym mieście. Dziękujemy biegaczom za wpisanie się w tą wspaniałą imprezę biegową, a organizatorom za stworzenie tej niesamowitej atmosfery w której mieliśmy przyjemność uczestniczyć.