Logo MAGOREX

MAGOREX
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

ul. Pienińska 11
68-200 Żary
POLSKA

NIP: PL 928-14-14-292
REGON: 977944026

Numer konta: 55 1160 2202 0000 0002 5166 9127
SWIFT: BIGBPLPW
Nazwa banku: Bank Millennium S.A.

+48 68 456 68 50
 info@magorex.pl
www.magorex.pl

  • Robert Górka właściciel
  • Jarosław Mierzwiński dyrektor zakładu    
  • Urszula Górka menedżer +48 691 369 647 urszula.gorka@magorex.pl
  • Agnieszka Markulak +48 68 456 68 64 +48 691 369 645 agnieszka.markulak@magorex.pl
  • Sylwia Bosak +48 68 303 04 90 +48 691 671 872 sylwia.bosak@magorex.pl
  • Magdalena Jaremczuk +48 68 456 68 53 +48 797 026 615 magdalena.jaremczuk@magorex.pl
  • Anna Bugała +48 68 456 68 60 +48 517 254 962 anna.bugala@magorex.pl
  • Dorota Panek +48 68 456 68 50 +48 797 026 611 dorota.panek@magorex.pl
  • Ewelina Rosinska +48 68 303 04 50 +48 609 232 350 ewelina.rosinska@magorex.pl
  • Daniel Salamon +48 68 456 68 58 +48 601 522 917 daniel.salamon@magorex.pl
  • @brad_frost
    Jolanta Kosman +48 68 456 68 56 +48 508 618 170 jolanta.kosman@magorex.pl
  • @gerrenlamson
    Alicja Sadowska +48 509 858 061 alicja.sadowska@magorex.pl
  • @jsa
    Anna Kelm-Czereda +48 795 026 631 anna.kelm-czereda@magorex.pl
  • @jsa
    Jakub Panek +48 691 369 644 jakub.panek@magorex.pl

dolnośląskie, lubuskie, opolskie, wielkopolskie, śląskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, kujawsko-pomorskie
  • @jsa
    Waldemar Miernicki +48 691 523 232 waldemar.miernicki@magorex.pl

lubelskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, podlaskie, podkarpackie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie
  • @jsa
    Mateusz Ziegenlaub +48 68 456 68 61 +48 609 621 291 mateusz.ziegenlaub@magorex.pl
  • @brad_frost
    Marcin Mądrygał +48 68 456 68 66 +48 797 026 626 marcin.madrygal@magorex.pl
  • @jsa
    Magdalena Wojcieszak +48 68 456 68 54 +48 693 623 939 magdalena.wojcieszak@magorex.pl
  • @jsa
    Marek Sitarek   +48 797 026 625 marek.sitarek@magorex.pl
  • @jsa
    Bogusław Siłko specjalista ds. jakości +48 508 618 166 boguslaw.silko@magorex.pl

Poniedziałek – Piątek
08:00 – 16:00

  • Sylwia Bosak +48 68 303 04 90 +48 691 671 872 sylwia.bosak@magorex.pl

Poniedziałek – piątek
godziny: 15.00 – 21.00

Sobota
godziny: 10.00 – 18.00

  • @jsa
    Tomasz Kalka specjalista ds. sprzedaży internetowej +48 534 11 11 44 tomasz.kalka@magorex.pl