Logo MAGOREX

MAGOREX
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Pienińska 11 Street
68-200 Żary
POLAND

Tax Identification Number: PL 9281414292
National Business Registry Number REGON: 977944026

bank account number: PL 58 1160 2202 0000 0002 5166 9170
SWIFT: BIGBPLPW
Bank name: Bank Millennium S.A.

 info@magorex.pl
www.magorex.pl

  • Robert Górka Eigentümer
  • Jarosław Mierzwiński Gesellschaftler, Produktionsdirektor    
  • Urszula Górka manager +48 691 369 647 urszula.gorka@magorex.pl
  • Kim Petersen Sprache: Englisch, Dänisch, Holländisch, Schwedisch +48 502 554 546 kim.petersen@magorex.dk
  • Michael Sasin Sprache: Englisch +44 (0) 74823 04072 +44 (0) 33013 30520 michael.sasin@magorex.com
  • Daniel Salamon Sprache: Englisch, Deutsch +48 68 456 68 58 +48 601 522 917 daniel.salamon@magorex.pl
  • @brad_frost
    Jolanta Kosman Sprache: Englisch, Deutsch +48 68 456 68 56 +48 508 618 170 jolanta.kosman@magorex.pl
  • @gerrenlamson
    Alicja Sadowska Sprache: Englisch +48 509 858 061 alicja.sadowska@magorex.pl
  • @jsa
    Anna Kelm-Czereda Sprache: Englisch +48 795 026 631 anna.kelm-czereda@magorex.pl